Manicure
Zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdego z Nas! Spraw aby zawsze wyglądały pięknie i zdrowo. Szeroka oferta pozwala na dobór odpowiedniego zabiegu dla każdego klienta w zależności od preferencji. Pielęgnacja dłoni wykonywana jest na wysokiej klasy produktach do stylizacji paznokci firm: Indigo, Opi, Estetiq, Semilac, Paese, LCN.

Manicure biologiczny: 35 zł
Zabieg polega na opracowaniu płytki paznokcia nadając jej odpowiedni kształt oraz usuwając nadmiar skórek około paznokciowych. Następnie płytka paznokciowa zostanie wypolerowana przez co wygląda zdrowo i błyszcząco, na okolice skórek zostaje wmasowana oliwka pielęgnacyjna.

Manicure japoński 45 zł
Manicure japoński to zabieg, który silnie wzmacnia i odżywia paznokcie, nadając im zdrowy i piękny wygląd. Narodził się ponad czterysta lat temu, a jego inicjatorkami były japońskie arystokratki zastanawiające się nad tym, jakie działania podejmować, aby ich paznokcie wyglądały naprawdę wyjątkowo. Dzięki intensywnemu nacieraniu paznokcia substancjami zawierającymi m.in. witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego, keratynę – płytka zyskuje piękny różowy połysk, paznokcie stają się widocznie zdrowsze i mocniejsze. Zabieg polecany jest w szczególności w przypadku łamliwych, słabych i rozdwajających się paznokci. Polecany nie tylko paniom, ale również panom – zarówno kobiety, jak i mężczyźni ulegają mu z prawdziwą satysfakcją. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Zabieg można wykonywać w serii 3-4 zabiegi w odstępach 2-3 tygodniowych.

Manicure klasyczny kolor/french: 45-50 zł
Zabieg manicure przebiega wieloetapowo początkowy przebieg jak w manicure biologicznym nadanie kształtu usunięciu skórek wypolerowaniu następnie kiedy paznokcie są już odpowiednio przygotowane zostają pomalowane .Pamiętając zawsze że zaczynamy od bazy w celu zabezpieczenia płytki paznokciowej oraz wzmocnienia jej następnie kolor i top wykończeniowy. Zabieg kończy się nałożeniem oliwki nawilżającej na skórki.

Manicure hybrydowy: 60-70 zł
Manicure hybrydowy to idealne rozwiązanie na piękne zdrowe paznokcie. Wygląda naturalnie, a także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane wykończenie, które nie ulega zmatowieniu, nawet w najtrudniejszych warunkach. Koniec z odpryskiwaniem, smugami i długim czasem wysychania lakieru! Lakiery hybrydowe stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie stylizacji paznokci. Od tradycyjnych lakierów odróżnia je ich nadzwyczajna trwałość – utrzymują się na płytce od 2 do nawet 3 tygodni.

Manicure hybrydowy + hard: 70-80 zł
Wszystko pozostaje bez zmian tak jak w manicure hybrydowym jednak przed nałożeniem koloru paznokcie zostają utwardzone specjalnym lakierem w celu lepszej trwałości lakiery lub polecane do paznokci kruchych, łamliwych, rozdwajających się.

Ściąganie manicure hybrydowego: 30 zł
Naszym klientom zapewniamy również usuwanie lakieru hybrydowego z paznokci dłoni. Sam zabieg usuwania lakieru hybrydowego trwa ok.30 minut. W tym czasie płatki nasączone specjalnym preparatem na bazie acetonu przykładane są do płytki paznokcia, na której utrzymuje się je około 10-15 min. Dla ułatwienia, każdy owinięty mokrym płatkiem paznokieć zostaje dodatkowo owijany folia aluminiowa co sprawi że proces zadziała szybciej. Po odpowiednim czasie płatki z folia zostają ściągnięte a na paznokciach zostaje wykonany manicure biologiczny plus nałożenie odżywki.

Zabieg parafinowy na dłonie: 45 zł
Kąpiel parafinowa to doskonały zabieg przywracający dłoniom i paznokciom odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiający gładkość i jędrność skóry. To idealny zabieg pielęgnacyjny dla skóry suchej, spierzchniętej i szorstkiej. Po zabiegu skóra staje się aksamitna w dotyku i delikatna. Rozgrzewająca kąpiel parafinowa skutecznie usprawnia krążenie, rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów

Malowanie paznokci – kolor/french: 20-25 zł

KONTAKT

Adres

ul. Turystyczna 1,

34-350 Cisiec

(obok Wegierskiej Górki)

KONTAKT