Kąpiel pielęgnacyjna w balii w klimacie palących się świec i subtelnej muzyki relaksacyjnej, pobudzi zmysły i wprowadzi w stan głębokiego odprężenia.

Propozycje kąpieli:

Kąpiel Wikinga w piwie 

Piwna Kąpiel to nie tylko doskonały relaks dla ciała ale i terapia dla skóry. Odbywa się w  bali ze specjalnie wyselekcjonowanym piwem  kąpielowym czyli ekstraktem  z najzdrowszych  składników piwa tj. chmielu, słodu

i drożdży. Składniki te są bogatym źródłem witamin z grupy B, żelaza, fosforu, wapnia, magnezu, potasu. Kąpiel piwna rewelacyjnie nawilża skórę, sprawia że wygląda ona zdrowo i świeżo.

W trakcie kąpieli serwowane jest piwo alkoholowe/bezalkoholowe, Wino grzane 

150 zł (30 min)

Kąpiel Afrodyty w kozim mleku 

 

Mleko kozie do kąpieli w takim wydaniu jak oferujemy jest prawdziwym dobrodziejstwem dla skóry oraz synonimem piękna. Skóra jest nawilżona, odżywiona i odmłodzona dzięki zawartości protein mlecznych i kolagenu morskiego.

Kąpiel oddziałuje na zmysły i pieści skórę, nadaje jej rozświetlający blask i niezwykłą delikatność. Działa uspokajająco i relaksująco na całe ciało. Kąpiel zapewnia wyjątkowe chwile. Wystarczy zanurzyć ciało w majestatycznej bali z mlekiem, aby zupełnie się odprężyć.

W trakcie kąpieli serwowany jest drink alkoholowy/bezalkoholowy, Wino grzane.

150 zł (30 min)

Kąpiel cytrusowa
To orzeźwiająca terapia kąpielowa z kryształkami soli morskiej z dodatkiem eterycznych olejków wonnych cytrusów. Pozytywnie nastroi umysł, pobudzi zmysły i odświeży ciało.

100 zł (30 min)

Kąpiel solna – borowinowa
kąpiel w borowinowej soli  można stosować w ogólnych zabiegach pielęgnacyjnych ciała łagodzi  miejscowe bóle. Przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia zachowanie pięknego wyglądu na długie lata. Wspomaga nas również wyciąg z lawendy oraz przyswajalne związki magnezu. Kąpiel daje uczucie całkowitego odprężenia.

100 zł (30 min)

KONTAKT

Adres

ul. Turystyczna 1,

34-350 Cisiec

(obok Wegierskiej Górki)

KONTAKT