Komfortowy obiekt, położony u stóp Beskidu Żywieckiego w miejscowości Cisiec, w gminie Węgierska Górka.

HOTEL ZACISZE

Wyjątkowe miejsce dla Gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi. Otoczenie hotelu pozwala odnaleźć chwilę spokoju, odpocząć, uciec od hałasu i odetchnąć świeżym górskim powietrzem. Naszym gościom gwarantujemy miłą atmosferę, wysoką jakość obsługi, komfort, a także smaczną kuchnię.
Polecamy Strefę Wellness (basen, sauna sucha, łaźnia parowa, grota solna, jacuzzi) oraz SPA.
W obiekcie znajduje się Sala zabaw (gry, zabawki, tenis stołowy, bilard, cymbergaj, piłkarzyki).
Posiadamy siłownię zewnętrzną oraz plac zabaw.

Hotel znajduje się nieopodal rzeki Soły oraz górskiego potoku.
Okolica oferuje doskonałe warunki do wycieczek pieszych, górskich, rowerowych. Wszelkiego rodzaju ścieżki, szlaki, nie pozostają obojętne dla miłośników natury. W recepcji znajdziemy opracowane przez nas propozycje tras wycieczek rowerowych oraz pieszych.
Niedaleko Zacisza można udać się na wędrówkę Traktem Cesarskim, wzdłuż którego prowadzi ścieżka dydaktyczno – przyrodnicza.

Hotel oferuje wypożyczalnię rowerów, kijów nordig walking.

Posiadamy certyfikat GUFIK – obiekt noclegowy przyjazny dzieciom.

Na terenie Gminy zwiedzić można Forty Obronne, pochodzące z II Wojny Światowej. Węgierska Górka była ważnym punktem oporu, dzięki czemu zyskała miano Westerplatte Południa.
Do jednego fortów – Waligóry można się udać ścieżką leśną, wprost z Hotelu.
Więcej informacji o fortach znajdziemy w zakładce “ATRAKCJE/W OKOLICY”

Gmina Węgierska Górka położona jest w południowej części województwa śląskiego, w dolinie rzeki Soły na zboczach Beskidu Śląskiego i Żywieckiego.

Oferuje doskonałe warunki do wędrówek górskimi szlakami. Beskidzkie szczyty są łagodne i niewysokie, dzięki czemu nadają się także dla początkujących turystów. Aż 55% powierzchni gminy leży w obrębie Żywieckiego Parku Krajobrazowego.

W obręb administracyjny gminy wchodzą sołectwa: Cięcina, Cisiec, Węgierska Górka i Żabnica. Od północnego zachodu otoczona jest rozrogiem Baraniej Góry, a od południowego wschodu potężnymi ramionami Romanki. Gmina należy obecnie do atrakcyjniejszych pod względem turystycznym regionów Polski południowej. Obejmuje obszar 76,38 km2, na którym zamieszkuje ok. 15 tysięcy mieszkańców.

KONTAKT

Adres

ul. Turystyczna 1,

34-350 Cisiec

(obok Wegierskiej Górki)

KONTAKT