ŚWIEŻO LOKALNIE SEZONOWO

W restauracji przygotowujemy dania wykorzystując wyselekcjonowane regionalne produkty od zaufanych gospodarstw ekologicznych. Menu zmienia się wraz z porami roku. Smakowite potrawy przyrządzane przez naszych kucharzy urzekają nie tylko smakiem i aromatem, ale również niezrównaną elegancją podania. Potrawy przyrządzane są według sprawdzonych receptur, wzbogaconych szczyptą fantazji.

WYJĄTKOWE WNĘTRZE

Miejsce, które pozwala oderwać się od codzienności ze względu na atmosferę, położenie, jak i kuszące doznania kulinarne. Zależało nam, aby wnętrze było ciepłe i przytulne. Dla przełamania surowego charakteru wnętrza, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie żywej roślinności. Wszystko po to, żeby goście dobrze się w nim czuli.

Z MIŁOŚCI DO WĘGIERSKIEGO WINA

Posiadamy szeroki wybór specjalnie wyselekcjonowanych win pochodzących z najlepszych regionów winiarskich Węgier. Karta Win doskonale współgra z menu restauracji, tak by stanowić uzupełnienie potraw. Oferowane przez nas wina można skosztować na miejscu lub kupić i zabrać ze sobą.

BĄDŹ Z NAMI W KONTAKCIE

tel.: +48 33 860 15 10
recepcja@hotelzacisze.pl
Turystyczna 1
34-350 Cisiec
Sprawdź nas
na facebooku
Sprawdź nas
na instagramie
Sprawdź nasz
Tik Tok

Hotel Zacisze ***

Wyjątkowe miejsce położone u stóp Beskidu Żywieckiego w miejscowości Cisiec dla Gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi. Otoczenie hotelu pozwala odnaleźć chwilę spokoju, odpocząć, uciec od hałasu i odetchnąć świeżym górskim powietrzem. Naszym gościom gwarantujemy miłą atmosferę, wysoką jakość obsługi, komfort, strefę Wellness (basen, sauna sucha, łaźnia parowa, grota solna, jacuzzi) oraz SPA.

KONTAKT

Adres

ul. Turystyczna 1,

34-350 Cisiec

(obok Wegierskiej Górki)

KONTAKT