Masaże całego ciała

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami zawiera w sobie elementy masażu relaksacyjnego. Składa się z trzech faz: wstępnej, właściwej i końcowej. Przejście przez każdą z faz jest istotne dla powodzenia zabiegu. Faza wstępna to pierwszy etap, w którym masażysta przygotowuje ciało do kontaktu z kamieniami, polega na delikatnym rozgrzaniu ciała. Na tym etapie do masażu używana jest delikatna oliwka. Następnym etapem jest faza właściwa, w której wykonywany jest masaż gorącymi kamieniami. Na tym etapie Pacjent wchodzi w stan bardzo głębokiej relaksacji. Ostatnia, końcowa faza polega na pozostawieniu na kilka minut, na ciele pacjenta kilku kamieni, które oddają swoje ciepło tkankom. Całemu zabiegowi towarzyszy spokojna, odprężająca muzyka, która pasuje do charakteru wykonywanego masażu i pomaga wprowadzić pacjenta w stan głębokiego odprężenia.

cena: 240 zł (60 min)

Masaż gorącą czekoladą

Masaż wykonywany przy użyciu czekolady o najwyższej zawartości kakao (90%) i naturalnych olejów. Już jedna sesja ukoi nerwy i wprowadzi w dobry nastrój, ponieważ czekolada pobudza wydzielanie endorfin – hormonów szczęścia. Prawdziwa uczta dla skóry i zmysłów! Masaż czekoladą zalecany jest dla każdego rodzaju skóry. Poprawi nawilżenie skóry, spowolni starzenie dzięki zawartości antyoksydantów, zwiększy napięcie skóry, poprawi jej koloryt oraz odżywi dzięki bogactwu magnezu, wapnia i cynku.

cena: 230 zł (50 min)

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny przynosi korzyść wszystkim anatomiczno-fizjologicznym układom ciała. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów. Jest przyjemną formą poprawy zdrowia, samopoczucia, kondycji i wyglądu skóry. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra pobudzona jest do regeneracji i szybciej pozbywa się toksyn

cena: 230 zł (50 min)

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż aromaterapeutyczny jest uznawany za jeden z najprzyjemniejszych spośród wszystkich. Połączenie technik masażu relaksacyjnego z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych, pozwala uzyskać efekt maksymalnego relaksu i odprężenia, jednocześnie działając kojąco na różnego rodzaju dolegliwości ciała, jak i umysłu.

cena: 200 zł (50 min)

Masaż odżywczy masłem SHEA

Masaż masłem shea to luksusowy masaż z wykorzystaniem masła shea, które odmładza, nawilża i regeneruje nawet najgłębsze warstwy skóry. Doskonale odżywia skórę suchą i zniszczoną przez promieniowanie UV. Wzmacnia i odbudowuje naskórek oraz warstwę lipidową. Łagodzi podrażnienia, zmniejsza rozstępy i blizny. Odżywia skórę i czyni ją piękniejszą, gładszą, bardziej elastyczną. Masaż z masłem shea znakomicie rozluźnia mięśnie i wprowadza w stan pełnego odprężenia. Pozwala całkowicie zapomnieć o stresie i zmęczeniu!

cena: 200 zł (50 min)

Masaż ciepłym olejem kokosowym

Masaż olejem kokosowym pozwoli Ci przenieść się do świata zmysłowych doznań i głębokiego relaksu,  to skuteczna terapia anty-aging dla skóry. Zawarty w oleju kokosowym kwas laurynowy ma długotrwałe, silnie nawilżające działanie. Dzięki niemu skóra zostaje głęboko nawilżona, staje się jędrna i napięta. Łagodzi objawy chorób skóry: trądziku, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy. Wspomaga także gojenie ran.. Olej kokosowy jest uważany za najzdrowszy olej na Ziemi . Masaż z olejkiem kokosowym odpręża i regeneruje siły witalne, redukuje napięcie psychiczne, koi zmysły i wprowadza w stan głębokiego relaksu.

cena: 200 zł (50 min)

Masaż relaksacyjny

Masaż Relaksacyjny to doskonała forma terapii niemal dla każdego – pozwalająca m.in.:

zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe, zrelaksować umysł, uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu.

Masaż relaksacyjny zatem sprawdza się zatem zarówno w stanach zmęczenia fizycznego – na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, jak i zmęczenia umysłowego – po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni.

cena: 190 zł (50 min)

Masaże częściowe

Masaż klasyczny pleców karku i ramion

Masaż klasyczny przynosi korzyść wszystkim anatomiczno-fizjologicznym układom ciała.Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów.

cena: 130 zł (25 min)

Masaż Bańką Chińską - partia dobrana indywidualnie​

Masaż wykonywany przy pomocy bańki chińskiej to zabieg , który nie tylko poprawia nasz wygląd, ale ma również właściwości lecznicze. Zasysanie, czyli terapia podciśnieniem, pomaga również w leczeniu schorzeń takich jak bóle pleców i kręgosłupa oraz w stanach napięcia mięśniowego.  Jest jednym ze sposobów na pozbycie się tzw. pomarańczowej skórki, czyli cellulitu. Stosuje się go również w celu poprawienia ogólnej kondycji skóry.

cena: 120 zł (25 min)

Masaż detoksykujący pleców, karku i ramion z miodem składający sie z 2 etapów: pobudzającego i odprężającego ​

Masaż detoksykujący pleców, karku i ramion, oparty na leczniczym działaniu naturalnego miodu akacjowego. Właściwości miodu pozwalają na przezskórne usunięcie nagromadzonych w organizmie toksyn. Masaż miodem pozwala na wyciągnięcie  toksyn z głębszych warstw skóry, powoduje to oczyszczanie komórkowe, otwarcie porów oraz dotlenienie komórek organizmu. Wprowadza organizm w stan głębokiego rozluźnienia, a skórę pozostawia odżywioną, gładką i delikatną w dotyku.Masaż składa sie z 2 etapów : pobudzajacego iodprężającego.

cena: 120 zł (25 min)

Masaż relaksacyjny pleców, karku i ramion ​

Celem masażu relaksacyjnego pleców karku i ramion zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni.

cena: 100 zł (25 min)

KONTAKT

Adres

ul. Turystyczna 1,

34-350 Cisiec

(obok Wegierskiej Górki)

KONTAKT