Manicure japoński

Manicure japoński to zabieg, który silnie wzmacnia i odżywia paznokcie, nadając im zdrowy i piękny wygląd. Narodził się ponad czterysta lat temu, a jego inicjatorkami były japońskie arystokratki zastanawiające się nad tym, jakie działania podejmować, aby ich paznokcie wyglądały naprawdę wyjątkowo. Dzięki intensywnemu nacieraniu paznokcia substancjami zawierającymi m.in. witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego, keratynę – płytka zyskuje piękny różowy połysk, paznokcie stają się widocznie zdrowsze i mocniejsze. Zabieg polecany jest w szczególności w przypadku łamliwych, słabych i rozdwajających się paznokci. Polecany nie tylko paniom, ale również panom – zarówno kobiety, jak i mężczyźni ulegają mu z prawdziwą satysfakcją. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Zabieg można wykonywać w serii 3-4 zabiegi w odstępach 2-3 tygodniowych.

Preis: 60 Zloty (40 Mindest)

Manicure z malowaniem kolor/french

Zabieg manicure przebiega wieloetapowo początkowy przebieg jak w manicure biologicznym nadanie kształtu usunięciu skórek wypolerowaniu następnie kiedy paznokcie są już odpowiednio przygotowane zostają pomalowane. Pamiętając zawsze że zaczynamy od bazy w celu zabezpieczenia płytki paznokciowej oraz wzmocnienia jej następnie kolor i top wykończeniowy. Zabieg kończy się nałożeniem oliwki nawilżającej na skórki.

Preis: 70 Zloty (60 Mindest)

Manicure hybrydowy kolor/french

Manicure hybrydowy to idealne rozwiązanie na piękne zdrowe paznokcie. Wygląda naturalnie, a także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane wykończenie, które nie ulega zmatowieniu, nawet w najtrudniejszych warunkach. Koniec z odpryskiwaniem, smugami i długim czasem wysychania lakieru! Lakiery hybrydowe stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie stylizacji paznokci.
Od tradycyjnych lakierów odróżnia je ich nadzwyczajna trwałość – utrzymują się na płytce od 2 do nawet 3 Wochen.

Preis: 80 Zloty (60 Mindest)

Manicure hybrydowy kolor + utwardzacz / french + utwardzacz

Wszystko pozostaje bez zmian tak jak w manicure hybrydowym jednak przed nałożeniem koloru paznokcie zostają utwardzone specjalnym lakierem w celu lepszej trwałości lakiery lub polecane do paznokci kruchych, łamliwych, rozdwajających się.

Preis: 90 Zloty (75 Mindest)

Ściąganie manicure hybrydowego + Conditioner

Naszym klientom zapewniamy również usuwanie lakieru hybrydowego z paznokci dłoni. Sam zabieg usuwania lakieru hybrydowego trwa ok.30 minut. Während dieser Zeit werden mit einem speziellen Präparat auf Acetonbasis getränkte Pads auf die Nagelplatte aufgetragen, auf dem sie ungefähr gehalten werden 10-15 Mindest. Um die Sache einfacher zu machen, Jeder mit einem nassen Pad umwickelte Nagel wird zusätzlich mit Aluminiumfolie umwickelt, was den Vorgang beschleunigt. Nach der entsprechenden Zeit werden die Folienschuppen entfernt und eine biologische Maniküre auf den Nägeln durchgeführt sowie der Conditioner aufgetragen..

Preis: 40 Zloty (30 Mindest)

Zabieg parafinowy na dłonie

Kąpiel parafinowa to doskonały zabieg przywracający dłoniom i paznokciom odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiający gładkość i jędrność skóry. To idealny zabieg pielęgnacyjny dla skóry suchej, spierzchniętej i szorstkiej. Po zabiegu skóra staje się aksamitna w dotyku i delikatna. Rozgrzewająca kąpiel parafinowa skutecznie usprawnia krążenie, rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów

Preis: 60 Zloty (30 Mindest)

KONTAKT

Die Anschrift

das. Tourist 1,

34-350 Cisiec

(neben Wegierska Górka)

KONTAKT