DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZE

Tvář + krk + výstřih

(demakijaż, odlupování, serum, maska, krem na zakończenie)

140 zlotý

Tvář

(demakijaż, odlupování, serum, maska, krem na zakończenie)

120 zlotý

Mikrodermabrazja diamentowa twarzy do zabiegu

60 zlotý

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego ścierania warstwy rogowej naskórka. Metoda ta pozwala na precyzyjne, stopniowe oraz kontrolowane ścieranie powierzchni skóry warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry pacjenta. Ścieranie powierzchownych warstw skóry pobudza produkcję kolagenu i elastyny oraz stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki, która zastępuje tkankę usuniętą. W efekcie skóra staje się gładsza, jaśniejsza oraz odzyskuje świeżość i elastyczność już po pierwszym zabiegu. Zabieg ten jest w pełni bezpieczną, bezbolesną a zarazem bardzo skuteczna metodą złuszczania. Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest to, iż po każdym kolejnym zabiegiem efekty są coraz bardziej widoczne.

Po zabiegu skóra jest idealnie przygotowana do dalszych kuracji kosmetykami czy eksfoliacji kwasami. Zabieg może być wykonywany na każdej części ciała (tvář, krk, výstřih, plecy, dłonie i nogi). Zabieg nie wymaga ograniczenia normalnej aktywności. Jedynie bardzo wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach. Dokładna częstotliwość zabiegów jest ustalana indywidualnie w zależności od rodzaju i potrzeb skóry.

Zalety mikrodermabrazji

alternatywa dla osób nietolerujących peelingu chemicznego

brak ograniczeń wiekowych

bezbolesny przebieg zabiegu

bezpieczna kontrolowana głębokość ścierania

możliwość częstego powtarzania

Efekty

eliminacja nadmiernego rogowacenia, suchości

poprawa kolorytu i struktury skóry

spłycenie powierzchownych zmarszczek

zmniejszenie blizn po trądzikowych

zmniejszenie ilości zaskórników

zmniejszenie łojotoku

zwężenie rozszerzonych porów

zwiększenie absorbcji preparatów kosmetycznych

zmniejszenie przebarwień

W naszej ofercie posiadamy mikrodermabrazję diamentową. Mikrodermabrazja diamentowa wykonywana jest za pomocą specjalnych głowic diamentowych, o różnych rozmiarach i ścieralności. Mikrodermabrazji diamentowej nie możemy wykonać jeśli występuje uczulenie na nikiel, srebro.

KONTAKT

Adresa

the. Turista 1,

34-350 Cisiec

(vedle Wegierska Górka)

KONTAKT