Pedicure
Pedicure polecany jest dla wszystkich osób pragnących mieć zadbane i zdrowe stopy. Zabieg wykonywany jest za pomocą frezarki-urządzenia które pozwala w bardzo dokładny sposób usunąć wszystkie zrogowacenia na stopach. Dbając o Twoje bezpieczeństwo zachowujemy najwyższe standardy higieny używając dla każdego klienta wyłącznie wysterylizowanych narzędzi jednorazowych pilników i nakładek ścierających, a także jednorazowych woreczków do miski do moczenia stóp. Mamy możliwość zaproponowania państwu kilka rodzajów pedicure.

Pedicure Frezarka/frezarka + omega: 65-70 zł
Jest to podstawowy zabieg pielęgnacyjny wykonywany na stopy. Zabieg rozpoczynamy odżywcza kąpielą w soli zmiękczającej. Następnie za pomocą frezarki usuwamy wszelkie zrogowacenia na stopach. Jeżeli zachodzi taka potrzeba możemy użyć omegi w celu ścięcia nadmiaru zrogowaciałej skóry następnie później wygładzenia ja frezarka. Po opracowaniu stóp przechodzimy do pielęgnacji paznokci czyli nadanie kształtu paznokciom , usunięciu skórek za pomocą specjalnego preparatu, wyrównaniu struktury płytki poprzez zmatowienie. Po całym procesie przygotowania stóp oraz paznokci zostaje wykonany peeling pielęgnacyjny następnie na stopy zostaje nałożony krem dobrany do aktualnych potrzeb.

Pedicure z malowaniem kolor/french: 75-80 zł
Zabieg zostaje w całości wykonany jak podstawowy pedicure pielęgnacyjny. Jednak po wykonaniu peelingu stóp paznokcie zostają odtłuszczone w celu przygotowania ich do nałożenia lakieru. Zaczynamy od nałożenia bazy w celu zabezpieczenia paznokci następnie nakładamy kolor i top wykończeniowy.

Pedicure hybrydowy kolor/french: 95-100 zł
Pedicure hybrydowy to połączenie zabiegu pedicure z malowaniem paznokci lakierem hybrydowym. Istotne że pedicure wykonywany jest zawsze przy pomocy frezarki z pochłaniaczem pyłu co gwarantuje pełen komfort i higienę tego zabiegu. Pedicure hybrydowy zapewnia trwały połysk nawet do 4 tygodni-bez smug, odpryskiwania i ścierania. Zabieg rozpoczyna ciepła odżywcza kąpiel, następnie frezowanie stóp w celu usunięcia zrogowaciałego naskórka. A następnie paznokcie są przygotowywane do dalszej pielęgnacji-usuniecie skórek nadanie kształtu paznokciom, delikatne zmatowienie, malowanie paznokci lakierem hybrydowym. Następnie wykonywany zostaje peeling stóp oraz wmasowanie kremu pielęgnacyjnego.

Hybryda na stopy kolor/french: 40-45 zł
Jest to opracowanie paznokci stóp nadanie im pożądanego kształtu, usunięciu skórek, delikatnego zmatowienia paznokci. Następnie przechodzimy do malowania paznokci lakierem hybrydowym. Kiedy proces malowania mamy zakończony na paznokcie nakładamy oliwkę pielęgnacyjną.

Usuwanie lakieru Hybrydowego + odżywka: 25 zł
Naszym klientom zapewniamy również usuwanie lakieru hybrydowego z paznokci stóp. Sam zabieg usuwania lakieru hybrydowego trwa ok.30 minut. W tym czasie płatki nasączone specjalnym preparatem na bazie acetonu przykładane są do płytki paznokcia, na której utrzymuje się je około 10-15 min. Dla ułatwienia, każdy owinięty mokrym płatkiem paznokieć zostaje dodatkowo owijany folia aluminiowa co sprawi że proces zadziała szybciej. Po odpowiednim czasie płatki z folia zostają ściągnięte a na paznokciach zostaje wykonany manicure biologiczny plus nałożenie odżywki.

Odżywczy zabieg nawilżająco regenerujący dłonie/stopy: 40 zł
Jest zabiegiem pielęgnacyjnym, dogłębnie odżywiającym, nawilżającym i wygładzającym naskórek. Pierwsza faza zabiegu to masaż peelingujący mający na celu oczyszczenie i usuniecie zrogowaciałego naskórka. W drugiej fazie nakładana jest odżywczo-regenerująca maska bogata w substancje aktywne. W trzeciej fazie wykonywany jest masaż, podczas którego wmasowywany jest preparat nawilżająco-ochronny. Efektem zabiegu jest silna regeneracja, wygładzenie oraz natłuszczenie skóry dłoni lub stóp. Dłonie/stopy po zabiegu są nawilżone i nabierają zdrowego wyglądu.

KONTAKT

Adres

ul. Turystyczna 1,

34-350 Cisiec

(obok Wegierskiej Górki)

KONTAKT