Pedicure frezarka/omega

Jest to podstawowy zabieg pielęgnacyjny wykonywany na stopy. Zabieg rozpoczynamy odżywcza kąpielą w soli zmiękczającej. Następnie za pomocą frezarki usuwamy wszelkie zrogowacenia na stopach. Jeżeli zachodzi taka potrzeba możemy użyć omegi w celu ścięcia nadmiaru zrogowaciałej skóry następnie później wygładzenia ja frezarka. Po opracowaniu stóp przechodzimy do pielęgnacji paznokci czyli nadanie kształtu paznokciom , usunięciu skórek za pomocą specjalnego preparatu, wyrównaniu struktury płytki poprzez zmatowienie. Po całym procesie przygotowania stóp oraz paznokci zostaje wykonany peeling pielęgnacyjny następnie na stopy zostaje nałożony krem dobrany do aktualnych potrzeb.

cena: 90 zlotý (45 min)

Pedicure z malowaniem kolor/french

Zabieg zostaje w całości wykonany jak podstawowy pedicure pielęgnacyjny. Jednak po wykonaniu peelingu stóp paznokcie zostają odtłuszczone w celu przygotowania ich do nałożenia lakieru. Zaczynamy od nałożenia bazy w celu zabezpieczenia paznokci następnie nakładamy kolor i top wykończeniowy.

cena: 120 zlotý (75 min)

Pedicure hybrydowy kolor/french

Pedicure hybrydowy to połączenie zabiegu pedicure z malowaniem paznokci lakierem hybrydowym. Istotne że pedicure wykonywany jest zawsze przy pomocy frezarki z pochłaniaczem pyłu co gwarantuje pełen komfort i higienę tego zabiegu. Pedicure hybrydowy zapewnia trwały połysk nawet do 4 tygodni-bez smug, odpryskiwania i ścierania. Zabieg rozpoczyna ciepła odżywcza kąpiel, następnie frezowanie stóp w celu usunięcia zrogowaciałego naskórka.

Następnie paznokcie są przygotowywane do dalszej pielęgnacji-usuniecie skórek nadanie kształtu paznokciom, delikatne zmatowienie, malowanie paznokci lakierem hybrydowym. Następnie wykonywany zostaje peeling stóp oraz wmasowanie kremu pielęgnacyjnego.

cena: 130 zlotý (75 min)

Hybryda na stopy kolor/french

Jest to opracowanie paznokci stóp nadanie im pożądanego kształtu, usunięciu skórek, delikatnego zmatowienia paznokci. Następnie przechodzimy do malowania paznokci lakierem hybrydowym. Kiedy proces malowania mamy zakończony na paznokcie nakładamy oliwkę pielęgnacyjną.

cena: 70 zlotý (45 min)

Ściąganie hybrydy w stopach + odżywka

Naszym klientom zapewniamy również usuwanie lakieru hybrydowego z paznokci stóp. Sam zabieg usuwania lakieru hybrydowego trwa ok. 30 minút. W tym czasie płatki nasączone specjalnym preparatem na bazie acetonu przykładane są do płytki paznokcia, na której utrzymuje się je około 10-15 min. Dla ułatwienia, każdy owinięty mokrym płatkiem paznokieć zostaje dodatkowo owijany folia aluminiowa co sprawi że proces zadziała szybciej. Po odpowiednim czasie płatki z folia zostają ściągnięte a na paznokciach zostaje wykonany manicure biologiczny plus nałożenie odżywki.

cena: 40 zlotý (30 min)

intenzívne regeneruje

Adresa

na. Turista 1,

34-350 Cisiec

(vedľa Wegierska Górka)

intenzívne regeneruje