KĄPIEL PIELĘGNACYJNA

Kąpiel pielęgnacyjna w balii w klimacie palących się świec i subtelnej muzyki relaksacyjnej, pobudzi zmysły i wprowadzi w stan głębokiego odprężenia.

Propozycje kąpieli:

Kąpiel cytrusowa
To orzeźwiająca terapia kąpielowa z kryształkami soli morskiej z dodatkiem eterycznych olejków wonnych cytrusów. Pozytywnie nastroi umysł, pobudzi zmysły i odświeży ciało.

Kąpiel magnezowa 
Przywróci równowagę mineralną organizmu, odżywi komórki, da zastrzyk  energii i sił witalnych.

Kąpiel solna – borowinowa
kąpiel w borowinowej soli  można stosować w ogólnych zabiegach pielęgnacyjnych ciała łagodzi  miejscowe bóle. Przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia zachowanie pięknego wyglądu na długie lata. Wspomaga nas również wyciąg z lawendy oraz przyswajalne związki magnezu. Kąpiel daje uczucie całkowitego odprężenia.

100zł (30min)

Kąpiel Wikinga w piwie (dla Pana)

 

Piwna Kąpiel to nie tylko doskonały relaks dla ciała ale i terapia dla skóry. Odbywa się w  bali ze specjalnie wyselekcjonowanym piwem  kąpielowym czyli ekstraktem  z najzdrowszych  składników piwa tj. chmielu, słodu

i drożdży. Składniki te są bogatym źródłem witamin z grupy B, żelaza, fosforu, wapnia, magnezu, potasu. Kąpiel piwna rewelacyjnie nawilża skórę, sprawia że wygląda ona zdrowo i świeżo.

W trakcie kąpieli serwowane jest piwo alkoholowe/bezalkoholowe

 

 

 

KONTAKT

Adres

ul. Turystyczna 1,

34-350 Cisiec

(obok Wegierskiej Górki)

KONTAKT