SPOKOJNA OAZA WŚRÓD GÓR

Komfortowy hotel u stóp Beskidu Żywieckiego

idealny na wypoczynek z dala od miasta

Hotel Zacisze to komfortowy obiekt położony u stóp Beskidu Żywieckiego w miejscowości Cisiec, w gminie Węgierska Górka. Wyjątkowe miejsce dla Gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi. Otoczenie hotelu pozwala odnaleźć chwilę spokoju, odpocząć, uciec od hałasu i odetchnąć świeżym górskim powietrzem.

PROMOCJA MARCOWA
SPA I SALON KOSMETYCZNY

Ślub na tarasie w koronie drzew

Ślub w pięknej scenerii, na świeżym powietrzu, w górach. Idealne miejsce na wyjątkowy dzień.

.

Dobre miejsce na konferencje

Hotel Zacisze jest doskonałym miejscem szkoleniowo biznesowym. Posiadamy 3 sale, wyposażone w sprzęt audiowizaulny. Otoczenie hotelu pozwala dodatkowo na kontakt z naturą i spokojne spacery.

Lokalne atrakcje i szlaki turystyczne

Okolica hotelu obfituje w piękne pejzaże, ścieżki rowerowe i szlaki turystyczne. Znajduje się tutaj również sporo atrakcji dla fanów zabudowań obronnych z czasów wojny. Niewątpliwie jest to miejsce dla osób szukających spokoju, natury i odetchnienia od codziennego pędu.

Bądź z nami w kontakcie

tel.: +48 33 860 15 10
recepcja@hotelzacisze.pl

Turystyczna 1
34-350 Cisiec

/zaciszehotel

Newsletter
Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o celach i środkach przetwarzania danych osobowych jest: ADMIT sp. z o.o. sp. k., Stary Dwór 16, (43-436 Górki Wielkie), NIP: 5481398489REGON: 07072950200000, KRS: 0000736727. KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KLIENTÓW »

KONTAKT

Adres

ul. Turystyczna 1,

34-350 Cisiec

(obok Wegierskiej Górki)

KONTAKT