MASAŻ TWARZ + SZYJA + DEKOLT

poprzedzony odpowiednim peelingiem

Działanie masażu kosmetycznego jest bardzo korzystne dla skóry twarzy, krku a dekoltu. Skóra zostaje oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka otwarte pory wydzielają zużyte produkty przemiany materii.

Głównymi celami masażu jest pobudzenie, rozluźnienie i uspokojenie części masowanej, w tym przypadku twarzy, krku a dekoltu. Masaż ma działanie profilaktyczne. Utrzymuje skórę i mięśnie w stanie elastyczności i jędrności.

Ponadto skóra w trakcie masażu staje się różowa, ciepła, co powoduje lepsze ukrwienie, w następstwie czego staje się ona lepiej odżywiona.

Masaż kosmetyczny wykonywany odpowiednio i regularnie podnosi poziom elastyczności skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek, firmy, wygładza i poprawia krążenie. Po serii około 10 zabiegów masażu drobne zmarszczki znikają, a głębsze znacznie się zmniejszają.
Masaż taki działa również relaksująco i odprężająco oraz pozwala pozbyć się zmartwień. Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza, usuwa objawy stresu i niepokoju, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku. Dlatego masaż kosmetyczny regeneruje naszą skórę, a także duszę. Uroda jest w ogromnym stopniu odzwierciedleniem wnętrza człowieka.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu zalecany jest osobom, które żyją w ciągłym stresie i przemęczeniu.

Cena zákroku: 80 zlotý (25 min)

intenzívne regeneruje

Adresa

na. Turista 1,

34-350 Cisiec

(vedľa Wegierska Górka)

intenzívne regeneruje